Ranking klubowy

Ranking obejmuje starty zawodników
do 18r. życia w turniejach od 2009 roku.

Aktualizacja rankingu 27.08.2021r.

Punkty otrzymuje się za:

1 pkt - start w zawodach
3 pkt - I miejsce
2 pkt - II miejsce
1 pkt - III miejsce

21018333_m_468x350.jpg

Pełny ranking

I miejsce

Lenart Paweł "Pablo"

106 pkt.

pablo.png

II miejsce

Mirek Maja "Dżajka"

97 pkt.

2_200x200_bez_tla-2.png

III miejsce

Jęsiak Mikołaj

92 pkt.

1_200x200.png

4. Pelski Maksymilian "Maximus" 87 pkt.
5. Kleszcz Kamil "Kleszczu" 73 pkt.
6. Kałuziński Bartosz 69 pkt.
7. Brodowski Hubert 66 pkt.
8. Szuba Marek 52 pkt.
9. Gontarek Jan 51 pkt.
10. Rytczak "KARO" Karolina 50 pkt.
11. Wróblewski Filip 46 pkt.
ex. Czeremski Bartosz 46 pkt.
13. Kleszcz Weronika 37 pkt.
14. Chabelski Michał 35 pkt.
15. Grandys Karolina 26 pkt.
16. Sopała Krzysztof 24 pkt.
ex. Konieczny Oliver 24 pkt.
18. Grandys Wiktor 22 pkt.

17_360x510.png

42. Jabłońska Hania 8 pkt.
ex. Wójcik Kamil 8 pkt.
ex. Kloc Adam 8 pkt.
ex. Majak Kacper 8 pkt.
ex. Jabłońska Pola 8 pkt.
47. Zawadowski Ksawery 7 pkt
ex. Fiuk Aleksandra 7 pkt.
49. Turek Dominik 6 pkt.
ex. Pasturczak Gabrysia 6 pkt.
ex. Kobus Oskar 6 pkt.
ex. Wolski Maksymilian 6 pkt.
53. Gosławski Sebastian 5 pkt.
ex. Turała Kacper 5 pkt.
ex. Szałkowska Agnieszka 5 pkt.
ex. Zasada Wojtek 5 pkt
ex. Siejka Emilka 5 pkt.
58. Kuleta Miłosz 4 pkt.
ex. Kwieciński Oliwier 4 pkt.
ex. Chabelski Wojciech 4 pkt.
ex. Grandys Jakub 4 pkt.
ex. Kobus Wiwianna 4 pkt.
63. Chojnacka Sylwia 3 pkt.
ex. Modrzejewski Daniel 3 pkt.
ex. Olczyk Martyna 3 pkt.

2018ujazd.jpg
tren_360x450.png

ex. Polnau Janusz 22 pkt.
20. Stelmaszczyk Patryk 19 pkt.
21. Jabłońska Maja 18 pkt.
ex. Bielecki Kacper 18 pkt.
23. Skrzyński Jakub 17 pkt
ex. Różański Wojtek 17 pkt.
25. Cłapa Patryk 16 pkt.
26. Romaniewicz Piotr 15 pkt.
27. Jabłońska Patrycja 13 pkt.
28. Roślak Asia 12 pkt.
ex. Roślak Adam 12 pkt.
ex. Chruściński Patryk 12 pkt.
ex. Migda Norbert 12 pkt.
32. Zawadowski Jakub 11 pkt.
ex. Fiuk Nina 11 pkt.
34. Brodowski Robert 10 pkt.
ex. Różański Kacper 10 pkt.
ex. Jaros Jakub 10 pkt.
37. Mitrowski Artur 9 pkt.
ex. Piech Michał 9 pkt.
ex. Słowiński Jakub 9 pkt.
ex. Rogóżyński Dominik 9 pkt.
ex. Grzyb Filip 9 pkt.

3_360x450.jpg

ex. Paluch Krystian 3 pkt.
ex. Hadrowicz Karolina 3 pkt.
ex. Tatrocki Brajan 3 pkt.
ex. Weremczuk Oliwia 3 pkt.
70. Rożniatowski Maciej 2 pkt.
ex. Stawiński Marcin 2 pkt.
ex. Dąbrowski Patryk 2 pkt.
ex. Łuczywek Dominik 2 pkt.
ex. Cieplucha Beata 2 pkt.
ex. Nastarowicz Kuba 2 pkt.
ex. Marcinkowska Luiza 2 pkt.
ex. Ciesielski Patryk 2 pkt.
78. Sych Bartłomiej 1 pkt.
ex. Dyziak Mikołaj 1 pkt.
ex. Adamska Aleksandra 1 pkt.
ex. Sieradzan Julia 1 pkt.
ex. Rózga Gabriela 1 pkt.
ex. Otomański Maciej 1 pkt.
ex. Zabłocka Wiktoria 1 pkt.
ex. Kubiak Nikodem 1 pkt.

Kontakt

ul. Bankowa 19A M1, Łódź

matysshido@wp.pl

Godziny otwarcia

Pon - Czw 11:30 - 22:00

Pt - Sob 11:30 - 24:00

Zapisy na treningi

Telefon: 507-772-999

Znajdż Nas